Ana Sayfa » Hakkımızda
 

Hakkımızda
 

İşetmemiz 2003 yılında Aksaray'da kurulmuştur. 2003'den günümüze hızla gelişen şirketimiz şu anda AKYEMTAŞ Yem Tarım ve Hayvancılık İnş. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak Aksaray'da hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu güne AR-GE çalışmalarına araştırmalarına önem vererek sürekli ülkemiz tarım sektörünün gelişimine ve siz değerli tarım-hayvancılık işletmecilerinin istek ve amaçlarına uygun üretim yapmayı kendine bir hedef olarak belirtmiştir. Tedarikçilerimizden temin ettiğimiz hammaddeleri belirlediğimiz hedef ve amaçlar doğrultusunda üretim aşamalarında kullanmaktayız.

 Bu işleri yaparken amacımız sağlıklı hayvan yetiştiriciliğine katkı sağlamak ve siz tarım-hayvancılık işletmeciliği yapan değerli üreticilerimizin karlılığını düşünmektir.

Branşında uzman ziraat mühendisinin yapmış olduğu yem rasyonları ile tam otomasyonlu işletmemizde üretmiş olduğumuz kaliteli yemleri siz değerli üreticilerimizin beğenisine sunmaktan ve sağlıklı hayvan yetiştiriciliğine katkı vermekten kalite politikamız gereği hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz.

 

Kurumsal

Hizmetlerimiz

Ürünler

Faydalı Bilgiler

 
 

Hakkımızda

İnşaat Faaliyetleri Süt Grubu Yemleri Neden Pelet Yem ?  
  Vizyon & Misyon »Tamamlanan Projeler Besi  Grubu Yemleri Türkiye'deki Büyükbaş hayvan ırkları  
  Sosyal Sorumluluk »Devam Eden Projeler Kuzu Buzağı  Yemleri Buzağıların Bakım ve Beslenmesi  
 

Ziyaretçi Defteri

Yem Üretimi

Küçükbaş Grubu Yemleri

Besiyi Etkileyen Faktörler  
 

İletişim

Gübre Bayiliği      

   

Adres: AKYEMTAŞ - E-90 Ankara Yolu Üzeri 2.Km AKSARAY Tel : +90 382 215 37 00 (pbx) | Faks : +90 382 215 38 00 E-Posta : akyemtas@akyemtas.com.tr

AKYEMTAŞ

A K Y E M T A Ş   |    Copyright © 2020   |   A K S A R A Y